ROMANOWICZ

FRFFV1 - Futerał na skrzypce dla podróżujących samolotem

CENA FUTERAŁU BRUTTO

nie zawiera kosztu przesyłki.

430.58

WAGA FUTERAŁU.

2.90 kg

violin case for flying violinistZewnętrzne wymiary spełniają wymagania dla bagażu podręcznego dla wielu linii lotniczych. Dla przykładu: Wymagania te dla linii Ryanair - waga do 10 kg, maksymalne wymiary zewnętrzne 55cm x 40cm x 20cm.
violin case for flying violinistSprawdź czy długość twoich skrzypiec (mierzona bez kołka) nie przekracza 593 mm. Tylko takie skrzypce zmieszczą się w tym futerale.
violin case for flying violinistWnętrze futerału jest wyłożone miękką tkaniną velur, co zapewnia miękki kontakt z instrumentem i estetyczny wygląd.
violin case for flying violinistFuterał wykonany jest ze sklejki. Ścianki boczne pokryte są od wewnątrz twardym styropianem, nadającym wnętrzu pożądany kształt, dającym dobrą izolację termiczną i zapewniającym miękki kontakt futerału z instrumentem. Dno i wieko futerału są od zewnętrznej strony pokryte pianką poliuretanową. Pokrycie zewnętrzne wykonane jest z tkaniny wodoodpornej. Futerał jest zamykany zamkiem błyskawicznym o najwyższej jakości. Po zamknięciu futerał jest twardy i sztywny.
violin case for flying violinistDoczepiane szelki pozwalają nosić futerał na plecach jak plecak. Opcja: Szelki.
violin case for flying violinist
violin case for flying violinistKieszeń zewnętrzna pomieści w sobie nuty formatu A4 a nawet nieco większe. Opcja: Kieszeń na nuty.
violin case for flying violinistDodatkowa miękka torba pozwoli na spakowanie futerału skrzypcowego i czegoś jeszcze... , trochę odzieży i innych drobiazgów potrzebnych w podróży. Opcja: Dodatkowa miękka torba.
violin case for flying violinistJeżeli nie wypchasz miękkiej torby za nadto przy pakowaniu, to wymiary całego bagażu nie przekroczą wartości pokazanych na rysunku po lewej. Taki bagaż będzie traktowany przez linie Ryanair i wiele innych, jako bagaż podręczny.
violin case for flying violinistTe same szelki, po przypięciu do torby, umożliwią cały bagaż nosić na plecach.
bow case for 3 bowsFuterał na trzy smyczki z paskiem na ramię. Opcja: Dodatkowy futerał na 3 smyczki.

ZAZNACZ POTRZEBNE OPCJE.

Zaznacz potrzebne opcje i wybierz walutę. Cena się uaktualni po kliknięciu "Zapisz wybrane opcje" lub "Dalej"

Higrometr

Szelki

Kieszeń na nuty

Dodatkowy futerał na 3 smyczki

Dodatkowa miękka torba

Kolor wewnętrzny